muži starší žáci starší přípravka Jiskra Kocbeře hlavní stránka

rozpis mistrovských utkání

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A-tým / podzim 2018 /

den datum kolo doma/venku domácí hosté začátek odjezd hřiště poznámka
SO 11.8. 1 doma FK Poříčí Janské Lázně 17:00 Poříčí  
SO 18.8. 2 venku Volanov FK Poříčí 17:00 Volanov
SO 25.8. 3 doma FK Poříčí Hajnice 17:00 Poříčí  
SO 1.9. 4 venku Strážné FK Poříčí 17:00   Dolní Branná  
SO 8.9. 8 doma FK Poříčí Libeč 17:00     Poříčí  
SO 15.9. 6 venku Lánov FK Poříčí 17:00     Lánov
SO 22.9. 7 doma FK Poříčí Rudník 16:30     Poříčí  
28.9. 8 venku MFK Trutnov C FK Poříčí 16:30   H.St.M.    
SO 6.10. 9 doma FK Poříčí Vítězná 16:00     Poříčí  
SO 13.10. 10 venku Rtyně FK Poříčí 15:30   Rtyně    
SO 20.10. 11 doma FK Poříčí Podhůří 15:30     Poříčí  
SO 27.10 12 doma FK Poříčí Mladé Buky 14:30     Poříčí  
SO 3.11. 13 venku Žacléř A FK Poříčí 14:00     Žacléř  

zpět

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

starší žáci / podzim 2018 /

den datum kolo doma/venku domácí hosté začátek odjezd odkud hraje se na hřišti poznámka
SO 25.8. 3 venku Svoboda n/Ú FK Poříčí 10:00 - 11:00   9:00   hř. Poříčí   Svoboda n/Ú
NE 2.9. 4 doma FK Poříčí Pilníkov 9:00 - 10:00       Poříčí
SO 8.9. 5 venku Bílá Třemešná FK Poříčí 10:00 - 11:00   8:40   hř. Poříčí Bílá Třemešná
ST 12.9. 2 doma FK Poříčí Úpice 17:00 - 18:00       Poříčí
NE 16.9. 6 doma FK Poříčí Malé Svatoňovice 9:00 - 10:00     Poříčí
NE 23.9. 7 venku Janské Lázně FK Poříčí 10:00 - 11:00   9:00   hř. Poříčí   Janské Lázně
SO 29.9. 8 venku Podhůří FK Poříčí 10:00 - 11:00   8:40   hř. Poříčí Podhůří
SO 6.10. 9 venku Úpice FK Poříčí 9:00 - 10:00   8:00   hř. Poříčí Úpice
NE 14.10. 10 doma FK Poříčí Svoboda n/Ú 9:00 - 10:00     Poříčí
SO 20.10. 11 venku Pilníkov/St.Buky FK Poříčí 9:30 - 10:30   8:30   hř.Poříčí Pilníkov
NE 28.10. 12 doma FK Poříčí Bílá Třemešná 9:00 - 10:00     Poříčí
NE 4.11. 1 doma FK Poříčí Podhůří 9:00 - 10:00     Poříčí

zpět

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

starší přípravka / podzim 2018 /

>

den datum kolo doma/venku domácí hosté začátek odjezd odkud hraje se na hřišti poznámka
SO 1.9. 1 doma FK Poříčí Sokol Vítězná 9:00       Poříčí
Sokol Vítězná TJ Rudník 10:00    
FK Poříčí TJ Rudník 11:00    
     
NE 9.9. 2 venku Rtyně/Č.Kostelec FK Poříčí 10:00 - 11:00   9:00   hř.Poříčí Rtyně   dvojzápas
     
NE 16.9. 3 venku B.Třemešná FK Poříčí   13:00   11:40 hř.Poříčí Bílá Třemešná  
FK Poříčí TJ Lánov 14:00      
B.Třemešná TJ Lánov 15:00      
     
NE 23.9. 4 doma FK Poříčí Dvůr Králové n/L 9:00 - 10:00       Poříčí dvojzápas
     
NE 30.9. 5 venku MFK Trutnov (dívky) Staré Buky/Pilníkov 9:00     H.St.M.  
Staré Buky/Pilníkov FK Poříčí 10:00   9:15   hř.Poříčí  
MFK Trutnov (dívky) FK Poříčí 11:00      
     
NE 7.10. 6 venku Rtyně/Č.Kostelec Dvůr Králové n/L 9:00     Rtyně  
FK Poříčí Dvůr Králové n/L 10:00   9:00   hř.Poříčí
Rtyně/Č.Kostelec FK Poříčí 11:00      
     
NE 14.10. 7 doma FK Poříčí St.Buky/Pilníkov 11:30       Poříčí
St.Buky/Pilníkov B.Třemešná 12:30      
FK Poříčí B.Třemešná 13:30      
     
NE 21.10. 8 doma FK Poříčí Rtyně/Č.Kostelec 9:00 - 10:00       Poříčí dvojzápas
     
NE 28.10. 9 venku Rtyně/Č.Kostelec FK Poříčí 9:00   8:00   hř.Poříčí   Rtyně
FK Poříčí Jiskra Kocbeře 10:00      
Rtyně/Č.Kostelec Jiskra Kocbeře 11:00      

zpět

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Kocbeře - I.B třída / podzim 2018 /

den datum kolo doma/venku domácí hosté začátek hřiště poznámka
SO 11.8. 1 doma Kocbeře Nová Paka 14:15   Poříčí  
SO 18.8. 2 venku Dolní Kalná Kocbeře 17:00 D.Kalná
SO 28.5. 3 doma Kocbeře Nepolisy 14:15   Poříčí  
NE 2.9. 4 venku Vrchlabí B Kocbeře 17:00   Vrchlabí  
SO 8.9. 5 doma Kocbeře Kopidlno 14:15   Poříčí  
SO 15.9. 6 venku Hostinné Kocbeře 17:00   Hostinné
SO 22.9. 7 doma Kocbeře Skřivany 13:45   Poříčí  
NE 30.9. 8 venku Železnice Kocbeře 16:30   Železnice  
SO 6.10. 9 doma Kocbeře Nemyčeves 13:15   Poříčí  
SO 13.10. 10 venku Staré Buky Kocbeře 15:30   Staré Buky  
SO 20.10. 11 venku Bílá Třemešná Kocbeře 10:00   Bílá Třemešná  
SO 27.10. 12 doma Kocbeře Miletím 11:30   Poříčí  
SO 3.11. 13 venku Dvůr Králové n/L B Kocbeře 14:00   Dvůr Králové n/L B  

zpět